KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14791030
nr 1479 1030
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Damporträtt, 1800-tal. Olja på duk, 78x65 cm, yttermått inklusive ram: 100x86
Kondition: lagad, slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:50:03
6/7 16:14:56